Uprzejmie informujemy, że uruchomiliśmy dla Państwa możliwość wykonania w trybie pilnym kolejnych badan:

Wyszukaj badania

W polu poniżej wpisz nazwę lub fragment nazwy badania:

Mikroorganizmy

Lista badań w dziale: Mikroorganizmy

A 7 Staphylococcus aureus
A 51 Micropolyspora faeni
A 53 Micromonospora chalcea
A 55 Micromonospora spp.
A 64 Saccharomonospora viridis
A 65 Saccharopolyspora rectivirgula
A 68 Streptomyces albus
A 70 Thermoactinomyces vulgaris
A 71 Thermoactinom. dichotomicus
A 72 Thermoactinomyces sacchari
A 74 Thermoactinomyces candidus
A 76 Streptococcus viridans
D 1 Dermat. pteron.Kurz domowy
D 2 Dermat. farinaeKurz domowy 1
D 3 Euroglyphus maynei
D 4 Dermat. microcer. Kurz domowy 2
D 70 Acarus siro[Pokarm/mąka]
D 71 Lepidoglyphus destructor
D 72 Tyrophagus putrescentiae
D 73 Glycyphagus domesticus
DX 5 ROZTOCZA Der. peron., Der. frinae, Acarus siro, Lepidoglyphus destr., Trophagus putr.
M 1 Penicillium notatum
M 2 Cladosporium herbarum
M 3 Aspergillus fumigatus
M 4 Mucor racemosus
M 5 Candida albicans
M 6 Alternaria tenuis
M 7 Botrytis cinerea
M 8 Helminthosporium halodes
M 9 Fusarium moniliforme
M 10 Stemphylium botryosum
M 11 Rhizopus nigricans
M 12 Aureobasidium pullulans
M 13 Phomae betae
M 14 Epicoccum purpurascens
M 15 Trichoderma viride
M 16 Curvularia lunata
M 17 Cladosporium fulvum
M 18 Fusarium culmorum
M 19 Aspergillus versicolor
M 20 Mucor mucedo
M 21 Aspergillus clavatus
M 22 Mucor spinosus
M 23 Neurospora sitophila
M 24 Paecilomyces marquandii
M 25 Penicillium brevicompactum
M 27 Penicillium commune
M 28 Penicillium expansum
M 29 Aspergillus repens
M 30 Penicillium roqueforti
M 31 Penicillium viridicatum
M 32 Cladosporium cladosporioides
M 33 Aspergillus niger
M 34 Serpula lacrymans
M 35 Sporobolomyces roseus
M 36 Aspergillus terreus
M 39 Trichophyton rubrum
M 40 Aspergillus amstelodami
M 41 Cephalosporium acremonium
M 42 Ustilago tritici
M 43 Saccharomyces carlsbergensis
M 44 Saccharomyces cerevisiae
M 45 Chaetomium globosum
M 46 Saccharomyces cer. ellipsoides
M 47 Aspergillus flavus
M 48 Aspergillus orycae
M 49 Aspergillus nidulans
M 50 Aspergillus glaucus
M 54 Penicillium chrysogenum
M 61 Penicillium camembertii
M 62 Penicillium frequentans
M 63 Penicillium glaucum
M 64 Ulocladium chartarum
M 65 Aspergillus ochraceus
MX 1 PLEŚNIE 1 Aspergillus fumigatus, Alternaria tenuis, Cladosporium herbarum, Penicillium notatum
MX 2 PLEŚNIE 2 Aureobasidum pullulans, Mucor spinosus, Neurospora sitophila, Rhizopus nigricans
MX 3 PLEŚNIE 3 Chaetomium globosum, Epicoc-cum purpurascens, Fusarium culmorum, Mucor mucedo
MX 4 PLEŚNIE 4 Paecilomyces marquandi, Phoma betae, Sporobolomyces roseus, Ustilago tritici
MX 5 PLEŚNIE 5 Mucor mucedo, Mucor race-mosus, Mucor spinosus, Rhizopus nigricans
MX 6 Aspergilli 1 Asp. fumigatus, Asp. clavatus, Asp. amstelodami, As. nidulans Asp. fumigatus, Asp. clavatus, Asp. amstelodami, As. nidulans
MX 7 Aspergilli 2 Asp. versicolor, Asp. repens, Asp. niger, Asp. terreus
MX 8 Penicillia Penic. brevicompactum, Penic. expansum, Penic. notatum, Penic. roqueforti
MX 9 PLEŚNIE 6 Penic. notatum, Cladosporium herbarum, Mucor racemosus, Candida albicans
P 1 Ascaris spp.
P 3 Schistosoma spp.